Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST)

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) Detayları

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) Testini Çöz tıklayın. Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ VE UZAY

Ayrıca İlkokul 4.sınıf Türkçe dersi 2.dönem 2.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 3 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 49 kere doğru, 10 kere yanış cevap verilmiş.

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türkçe İlkokul 4.Sınıf 2.Dönem 2.Sınav (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.