Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test Detayları

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test 5 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test Testini Çöz tıklayın. Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Sağlık ve Çevre
  • ATATÜRK
  • ÜRETİM-TÜKETİM VE VERİMLİLİK

Ayrıca İlkokul 4.sınıflar Türkçe dersi 1.dönem 2.sınav hazırlık testi; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 37 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 234 kere doğru, 325 kere yanış cevap verilmiş.

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türkçe 4.Sınıf 1.Dönem 2.Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.