Türkçe 2.Dönem 1.Test

Türkçe 2.Dönem 1.Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türkçe 2.Dönem 1.Test Detayları

Türkçe 2.Dönem 1.Test 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 29 Mart 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türkçe 2.Dönem 1.Test Testini Çöz tıklayın. Türkçe 2.Dönem 1.Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türkçe 2.Dönem 1.Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türkçe 2.Dönem 1.Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Üretim - Tüketim ve Verimlilik
  • SAĞLIK VE ÇEVRE
  • YENİLİKLER VE GELİŞME

Ayrıca Türkçe 2.Dönem 1.test soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak atasözleri ve deyimler kazanımlarını ölçen sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türkçe 2.Dönem 1.Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Türkçe 2.Dönem 1.Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 37 kere doğru, 83 kere yanış cevap verilmiş.

Türkçe 2.Dönem 1.Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türkçe 2.Dönem 1.Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türkçe 2.Dönem 1.Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türkçe 2.Dönem 1.Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.