Sınavı İndir

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Detayları

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 5 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 30 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Ekim 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Testini Çöz tıklayın. Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Türk Dili ve Edebiyatına Giriş
  • Hikâye

Ayrıca Lise 9.sınıf Türk dili ve edebiyatı dersi için yeni müfredata uygun cevap anahtarlı tamamı testlerden oluşan 1.dönem 1.yazılı soruları etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Testi İstatistikleri

Bu sınav 22 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 267 kere doğru, 219 kere yanış cevap verilmiş.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.