Sınavı İndir

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Detayları

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 30 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testini Çöz tıklayın. Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Tiyatro
  • Anı

Ayrıca Lise 10.sınıf Türk dili ve edebiyatı 2.dönem 1.yazılı soruları; mebsinvalari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 0 kere doğru, 1 kere yanış cevap verilmiş.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı Lise 10.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.