Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav Detayları

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav Testini Çöz tıklayın. Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Mülakat
  • Eleştiri
  • Söylev
  • Gezi Yazısı

Ayrıca Türk dili ve edebiyatı 2.dönem sonu sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav Testi İstatistikleri

Bu sınav 7 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 60 kere doğru, 32 kere yanış cevap verilmiş.

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem Sonu Sınav sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.