Sınavı İndir

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Detayları

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) 0 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 02 Kasım 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Testini Çöz tıklayın. Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Türk Dili ve Edebiyatına Giriş
  • Hikâye

Ayrıca 9.sınıflar için Türk dili ve edebiyatı dersi 1.dönem 1.yazılı soruları tamamı test formatında olup cevap anahtarıyla birlikte indirebilir veya çözebilirsiniz etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Testi İstatistikleri

Bu sınav 27 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 197 kere doğru, 170 kere yanış cevap verilmiş.

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.