Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Detayları

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test 6 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 01 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Testini Çöz tıklayın. Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Hikâye
  • Şiir

Ayrıca 10.sınıf Türk dili ve edebiyatı 1.dönem 1.yazılı soruları; Türk edebiyat dönemleri, fiilimsiler kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 391 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 4658 kere doğru, 2483 kere yanlış cevap verilmiş.

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türk Dili Ve Edebiyatı 10.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.