Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Trafik Güvenliği alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları Detayları

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları 3 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 02 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Boşluk Doldurma
  • Doğru-Yanlış
  • KlasikAyrıca 4.sınıf trafik güvenliği 1.dönem sonu yazılı soruları; test, klasik, doğruyanlış ve boşluk doldurma sorularından hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Trafik Güvenliği alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 51 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 425 kere doğru, 199 kere yanış cevap verilmiş.

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Trafik Güvenliği 1.Dönem Sonu Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Trafik Güvenliği dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.