Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı Testini Çöz

9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 2.Dönem 1.Sınav Çöz. Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı testi 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı

Beğendim (0)
Süre: 15:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı 4 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav kazanımlarını kapsamaktadır.

Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı testinin cevap anahtarını görebilmek için Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Tuzla Borsa İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Bilgisi Ve Trafik Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı testi 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 34 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 220 kere doğru, 93 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.