Bu testlere de bir göz atın


Çözemediğin soru mu var? Bize sorun çözüm bulalım.

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz


Temel Dini Bilgiler 6.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Yeni Müfredata Uygun 6 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 30 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav Ortaokul 6.sınıf temel dini bilgiler 1.dönem 1.yazılı soruları yeni müfredata göre hazırlanmış test formatında ücretsiz olarak cevap anahtarıyla hizmete sunulmuştur kazanımlarını kapsamaktadır.

Temel Dini Bilgiler 6.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Yeni Müfredata Uygun testinin cevap anahtarını görebilmek için Temel Dini Bilgiler 6.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Yeni Müfredata Uygun testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Temel Dini Bilgiler 6.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Yeni Müfredata Uygun sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Temel Dini Bilgiler 6.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Yeni Müfredata Uygun testi 6.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait.
Bu sınav 46 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 590 kere doğru, 246 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.