Bu testlere de bir göz atın


Çözemediğin soru mu var? Bize sorun çözüm bulalım.

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz


Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 10 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 30 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav Lise 9.sınıf sağlık bilgisi ve trafik kültürü dersi için yeni müfredata uygun ve cevap anahtarlı tamamı test 1.dönem 1.sınav soruları kazanımlarını kapsamaktadır.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 testinin cevap anahtarını görebilmek için Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 testi 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.
Bu sınav 159 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1959 kere doğru, 915 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.