SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI Testini Çöz

9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 2.Dönem 1.Sınav Çöz. SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI testi 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI

Beğendim (0)
Süre: 23:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI 24 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav TRAFİK GÜVENLİK İLK YARDIM kazanımlarını kapsamaktadır.

SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI testinin cevap anahtarını görebilmek için SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI testi 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 154 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1218 kere doğru, 748 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.