Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) Testini Çöz

7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav Çöz. Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) testi 7.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test)

Beğendim (1)
Süre: 28:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav Ortaokul 7.sınıflar sosyal bilgiler dersi için 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) testinin cevap anahtarını görebilmek için Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Ortaokul 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav (Test) testi 7.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.