Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 Testini Çöz

5.Sınıf Kur’an-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav Çöz. Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2

Süre: 20:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 0 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav Ortaokul 5.sınıf Kuran-ı Kerim dersi 2.dönem sonu yazılıya hazırlık test soruları 2, cevap ve açıklamalı olarak müfredata uygun hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 testinin cevap anahtarını görebilmek için Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Ortaokul 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem Sonu Yazılıya Hazırlık Test 2 testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 14 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 71 kere doğru, 153 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.