İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi Testini Çöz

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Çöz. İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi testi 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi

Beğendim (1)
Süre: 22:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi 0 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav İlkokul 3.sınıf fen bilimleri dersi yaz tatili için çalışma testi; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi testinin cevap anahtarını görebilmek için İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri Yaz Tatili Çalışma Testi testi 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 3 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 60 kere doğru, 6 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.