5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 Testini Çöz

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav Çöz. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1

Süre: 19:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 0 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf sosyal bilgiler dersi 2.dönem 2.yazılıya hazırlık test soruları 1, mebsinavlari.com tarafından cevap ve açıklamalı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 15 kere doğru, 10 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.