5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 Testini Çöz

5.Sınıf Kur’an-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav Çöz. 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1

Süre: 22:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 0 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf Kuran-ı Kerim dersi 2.dönem 2.yazılıya hazırlık test soruları 1, mebsinavlari.com tarafından cevap ve açıklamalı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 21 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 163 kere doğru, 175 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.