5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test Testini Çöz

5.Sınıf Kur’an-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav Çöz. 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test

Süre: 18:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test 0 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf Kuran-ı Kerim 2.dönem 2.sınav soruları; test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Sınav - Test testi 5.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 73 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 229 kere doğru, 544 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.