5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) Testini Çöz

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav Çöz. 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) testi 5.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik)

Beğendim (1)
Süre: 20:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) 2 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Klasik türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test Boşluk Doldurma Eşleştirme Boşluk Doldurma Klasik Boşluk Doldurma Klasik Eşleştirme Klasik Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf İngilizce 2.dönem 1.yazılı soruları; klasik türde yeni müfredata uygun hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) testi 5.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.