5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 Testini Çöz

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Çöz. 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1

Süre: 21:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 0 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf fen bilimleri 2.dönem 2.yazılıya hazırlık test soruları 1, mebsinavlari.com tarafından cevap ve açıklamalı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Yazılıya Hazırlık Test 1 testi 5.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.