Sınavı İndir

Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz
Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun Detayları

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Ekim 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun Testini Çöz tıklayın. Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • DİNÎ HÜKÜMLER
  1. Farz
  2. Haram
  3. Mekruh
  4. Mübah
  5. Müfsit
  6. Mükellefin Fiilleri
  7. Mükellefiyet
  8. Sünnet
  9. Vâcib

Ayrıca Ortaokul 8.sınıf temel dini bilgiler dersi için yeni müfredata uygun ve test formatında hazırlanmış cevap anahtarlı 1.dönem 1.yazılı soruları etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun sınavı 8.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1 kere doğru, 2 kere yanış cevap verilmiş.

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Temel Dini Bilgiler 8.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav Yeni Müfredata Uygun sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.