TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf Detayları

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf 2 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 08 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf Testini Çöz tıklayın. TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca 1. dönem 2. yazılı etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf Testi İstatistikleri

Bu sınav 15 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 211 kere doğru, 51 kere yanış cevap verilmiş.

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf Sınavını hangi formatta indirebilirim?

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

TDB 1. dönem 2. yazılı 9. sınıf sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.