Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınavı 10.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı Detayları

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı Testini Çöz tıklayın. Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ÜREME
    1. Büyüme Ve Gelişme
    2. Mayoz Ve Eşeyli Üreme

Ayrıca mitoz, eşeysiz üreme, mayoz, kalıtım etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınavı 10.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Soğanlı Anadolu Lisesi Biyoloji Dersi 1.Dönem 2. Mazeret Sınavı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Biyoloji dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet