SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI Detayları

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI 26 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI Testini Çöz tıklayın. SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK, GÜVENLİK VE TOPLUM
    1. Bilgi Güvenliği
    2. Etik Değerler

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI Testi İstatistikleri

Bu sınav 19 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 148 kere doğru, 59 kere yanış cevap verilmiş.

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

SENAN İDİN FEN LİSESİ 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (2)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet