Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları Detayları

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları 26 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 30 Mart 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 28 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 209 kere doğru, 128 kere yanış cevap verilmiş.

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Şehit Mehmet Koçdağ Anadolu Lisesi Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.yazılı Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.