Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Detayları

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test 13 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testini Çöz tıklayın. Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ARAÇLARIN KAYIT-TESCİL İŞLEMLERİ
  1. Kayıt tescili zorunlu tutulan araçlar.
  2. Tescil işlemi yapmaya yetkili kuruluşlar.
  3. Tescil işlemini yaptırmaya veya süresini geciktiren araç sahiplerine uygulanacak cezalar.
  4. Tescil süreleri.
 • SÜRÜCÜ BELGESİ ALMA İŞLEMLERİ
  1. Sürücü adaylarında aranacak şartlar. (Yaş, öğrenim, sağlık, eğitim gördüğüne dair belge, sınav, hükümlü olmama şartları
  2. Sürücü belgesi alma, araç kullanırken bulundurma ve istenildiğinde yetkilileri gösterme zorunluluğu.
  3. Sürücü belgesi vermeye yetkili kuruluşlar.

Ayrıca Lise 9.sınıf sağlık bilgisi ve trafik kültürü 2.dönem 1.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 73 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 322 kere doğru, 501 kere yanış cevap verilmiş.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.