Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 Detayları

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 Testini Çöz tıklayın. Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ULAŞIM
  1. . Ulaşım, Ulaştırma, taşıma, Nakliye Kavramlarının Tanımları.
  2. . Ulaşım, Ulaştırma, taşıma, Nakliye Kavramlarının Tanımları.
  3. . Ulaşım, Ulaştırma, taşıma, Nakliye Kavramlarının Tanımları.
  4. Ulaşım Araçlarının Faydaları. a. Sosyal ve kültürel yönden. b. Ekonomik yönden. c. Askeri yönden.
  5. Ulaşım Araçlarının Faydaları. a. Sosyal ve kültürel yönden. b. Ekonomik yönden. c. Askeri yönden.

Ayrıca Sağlık bilgisi ve trafik kültürü dersi I.ünite 2.bölüm test soruları 1; tamamı test ve cevap anahtarlı ve açıklamalı olarak müfredata uygun hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 Testi İstatistikleri

Bu sınav 56 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 385 kere doğru, 213 kere yanlış cevap verilmiş.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü I.Ünite 2.Bölüm (Ergenlik) Test 1 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.