Polyak Elmadere İlkokulu

Polyak Elmadere İlkokulu sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 8 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Polyak Elmadere İlkokulu Detayları

Polyak Elmadere İlkokulu 4 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 8 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 24 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Polyak Elmadere İlkokulu Testini Çöz tıklayın. Polyak Elmadere İlkokulu yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Polyak Elmadere İlkokulu sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Polyak Elmadere İlkokulu Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Birey ve Toplum
  • Atatürk

Ayrıca Türkçe etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Polyak Elmadere İlkokulu sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Polyak Elmadere İlkokulu Testi İstatistikleri

Bu sınav 16 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 97 kere doğru, 27 kere yanlış cevap verilmiş.

Polyak Elmadere İlkokulu Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Polyak Elmadere İlkokulu sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Polyak Elmadere İlkokulu sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Polyak Elmadere İlkokulu sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.