Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavı 8.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 13 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Detayları

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 13 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Boşluk Doldurma
 • Doğru-Yanlış
 • Boşluk Doldurma
 • Eşleştirme


Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PEYGAMBERİMİZ VE SOSYAL HAYAT
  1. Adil Bir Yönetici Olarak Peygamberimiz
  2. Bir Hadis Öğreniyorum
  3. Çalışma Hayatı ve Peygamberimiz
  4. Çevre Bilinci ve Peygamberimiz
  5. Sosyal Sorunların Çözümünde Peygamberimiz

Ayrıca Ortaokul 8.sınıf peygamberimizin hayatı 2.dönem 1.yazılı soruları; klasik türde mebsinavlari.com tarafından yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavı 8.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Peygamberimizin Hayatı 8.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet