Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınavı 6.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test Detayları

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test Testini Çöz tıklayın. Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • EN GÜZEL ÖRNEK PEYGAMBERİMİZ
  1. Bir Hadis Öğreniyorum
  2. Peygamberimizin Allah’a Güvenmesi ve Sabrı
  3. Peygamberimizin Hayatında Dua ve Tevekkül
  4. Peygamberimizin Kararlılığı ve Cesareti
  5. Peygamberimizin Yeme İçme Adabı
 • SAHABENİN FAZİLETİ
  1. Ayetlerin Diliyle Sahabe
  2. Bir Hadis Öğreniyorum
  3. Genç Sahabiler
  4. Hadislerin Diliyle Sahabe

Ayrıca Hz. Muhammed'in Hayatı dersi 6.sınıflar için peygamberimizin Aile hayatı ve Ekolojik denge ünitelerine ait kazanımları ölçen sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınavı 6.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 19 kere doğru, 2 kere yanış cevap verilmiş.

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Peygamberimizin Aile Yaklaşımı ve Ekolojik Denge (Hz. Muhammed'in Hayatı) Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.