Sınavı İndir

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları Detayları

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları 5 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Eşleştirme
 • Boşluk Doldurma
 • Doğru-Yanlış


Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PROBLEM ÇÖZME VE ALGORİTMALAR
  1. Doğrusal Mantık Yapısı İle Problem Çözme
  2. Döngü Yapısı İle Problem Çözme
  3. Farklı Algoritma Uygulamaları
  4. Karar Yapıları İle Problem Çözme
  5. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımlar
  6. Problem Çözme Süreci
  7. Problem Çözme Yaklaşımları
  8. Programlama Yapısı

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Pervari Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 1.Dönem 2.Yazılı Mazeret Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.