........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI Detayları

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için ........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI Testini Çöz tıklayın. ........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • EN GÜZEL ÖRNEK PEYGAMBERİMİZ
  1. Bir Hadis Öğreniyorum
  2. Peygamberimizin Allah’a Güvenmesi ve Sabrı
  3. Peygamberimizin Hayatında Dua ve Tevekkül
  4. Peygamberimizin Kararlılığı ve Cesareti
  5. Peygamberimizin Yeme İçme Adabı
 • SAHABENİN FAZİLETİ
  1. Ayetlerin Diliyle Sahabe
  2. Bir Hadis Öğreniyorum
  3. Genç Sahabiler
  4. Hadislerin Diliyle Sahabe

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI Testi İstatistikleri

Bu sınav 32 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 288 kere doğru, 156 kere yanlış cevap verilmiş.

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

........................ ORTAOKULU PEYGAMBERİMİZİN HAYATI 2. DÖNEM2. YAZILI SINAVI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.