Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test)

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) Detayları

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 30 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) Testini Çöz tıklayın. Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • PEYGAMBERİMİZ VE SAHABE
    1. Bir Hadis Öğreniyorum
    2. Çocuk Sahabiler
    3. Peygamberimizin Yol Arkadaşları: Sahabiler
    4. Sahabenin Dilinden Peygamberimiz

Ayrıca Ortaokul 5.sınıflar Peygamberimizin hayatı (siyer) dersi için 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmış ve anne baba hakkı kazanımlarını ölçmektedir etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) Testi İstatistikleri

Bu sınav 13 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 152 kere doğru, 77 kere yanlış cevap verilmiş.

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Ortaokul 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 2.Sınav (Test) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.