Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word)

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) Detayları

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) 1 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 31 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) Testini Çöz tıklayın. Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Görsel İşleme Programları
  2. Kelime İşlemci Programları
  3. Sunu Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca Ortaokul 5.sınıflar bilişim teknolojileri ve yazılım dersi için 2.dönem 2.yazılı soruları; ms excel ve word sorularından oluşan ve tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) Testi İstatistikleri

Bu sınav 18 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 164 kere doğru, 163 kere yanış cevap verilmiş.

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Ortaokul 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı (Ms Excel ve Word) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.