Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi Detayları

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi Testini Çöz tıklayın. Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Masal / Fabl
  • Mektup / e-posta
  • Günlük / Blog

Ayrıca Edebiyat biyografi/ otobiyografi etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2 kere doğru, 18 kere yanış cevap verilmiş.

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Nesrin Uçmaklıoğlu mesleki teknik ve anadolu lisesi sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.