Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır Detayları

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır 6 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 30 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır Testini Çöz tıklayın. Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • TEMEL TRAFİK BİLGİLERİ
    1. Tanımlar; trafik, karayolu, erişme kontrollü karayolu, bağlantı yolu, geçiş yolu, taşıt yolu, şerit, yaya yolu, banket, iki yönlü karayolu, tek yönlü karayolu, anayol, tali yol, yaya geçidi, okul geçidi, kavşak, durak, park yeri, durmak, duraklamak, park etmek, taşıma sınırı, dingil ağırlığı, azam
    2. Trafikle İlgili Mevzuat; ülkemizde karayolu trafiğini düzenleyen mevzuat ve bu mevzuatla kurulan kuruluşlar, komisyonlar, görev ve yetkileri.
    3. Trafikte Yolcunun Sorumluluğu a. Taşıtlara iniş ve binişlerde dikkat edilecek hususlar. b. Taşıtların içinde iken dikkat edilecek hususlar. c. Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmanın tehlikeleri.

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır Testi İstatistikleri

Bu sınav 62 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 698 kere doğru, 182 kere yanış cevap verilmiş.

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Nesibe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.Dönem 1.Yazılı Sınav Sorularıdır sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (2)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet