NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU Detayları

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 03 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU Testini Çöz tıklayın. NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
    1. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    2. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    3. Dosya Yönetimi

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 15 kere doğru, 1 kere yanış cevap verilmiş.

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU Sınavını hangi formatta indirebilirim?

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

NAZİLLİ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.