Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı Detayları

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı 19 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 02 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı Testini Çöz tıklayın. Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • HAREKET VE KUVVET
    1. Hareket
    2. Kuvvet
    3. Newton’un Hareket Yasaları
    4. Sürtünme Kuvveti

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı Testi İstatistikleri

Bu sınav 45 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 454 kere doğru, 86 kere yanış cevap verilmiş.

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9.sınıf fizik 1.dönem 2.yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Fizik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.