MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI Detayları

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 24 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI Testini Çöz tıklayın. MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • TEMEL TRAFİK BİLGİLERİ
    1. Tanımlar; trafik, karayolu, erişme kontrollü karayolu, bağlantı yolu, geçiş yolu, taşıt yolu, şerit, yaya yolu, banket, iki yönlü karayolu, tek yönlü karayolu, anayol, tali yol, yaya geçidi, okul geçidi, kavşak, durak, park yeri, durmak, duraklamak, park etmek, taşıma sınırı, dingil ağırlığı, azam
    2. Trafikle İlgili Mevzuat; ülkemizde karayolu trafiğini düzenleyen mevzuat ve bu mevzuatla kurulan kuruluşlar, komisyonlar, görev ve yetkileri.
    3. Trafikte Yolcunun Sorumluluğu a. Taşıtlara iniş ve binişlerde dikkat edilecek hususlar. b. Taşıtların içinde iken dikkat edilecek hususlar. c. Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmanın tehlikeleri.

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI Testi İstatistikleri

Bu sınav 31 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 146 kere doğru, 60 kere yanış cevap verilmiş.

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

MERKEZ KISAS ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 1. DÖNEM SAĞLIK BİLGİSİ 1. YAZILI SORULARI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet