lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı Detayları

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı 5 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 01 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı Testini Çöz tıklayın. lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Eşleştirme
 • Test


lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PROBLEM ÇÖZME VE ALGORİTMALAR
  1. Doğrusal Mantık Yapısı İle Problem Çözme
  2. Döngü Yapısı İle Problem Çözme
  3. Farklı Algoritma Uygulamaları
  4. Karar Yapıları İle Problem Çözme
  5. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımlar
  6. Problem Çözme Süreci
  7. Problem Çözme Yaklaşımları
  8. Programlama Yapısı

Ayrıca algoritma ve akış şeması etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı Testi İstatistikleri

Bu sınav 11 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 55 kere doğru, 9 kere yanış cevap verilmiş.

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

lütfü ürkmez mesleki ve teknik anadolu lisesi 9. sınıf bilgisayar bilimleri 1. dönem 2. yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet