Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları Detayları

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 26 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK VE GÜVENLİK
    1. Etik Değerler
    2. Etik Değerler
    3. Gizlilik ve Güvenlik

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 20 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 179 kere doğru, 115 kere yanış cevap verilmiş.

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lokman Hekim Ortaokulu 6. Sınıf Türkçe 1.Dönem 2. sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.