Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar Detayları

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar 8 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Haber
  • Haber
  • Deneme

Ayrıca Lise Türk dili ve edebiyatı dersi 2.dönem 2.sınav soruları; mebsinavlari.com tarafından 10.sınıflar için hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 63 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 327 kere doğru, 344 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Sınav - 10.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.