Sınavı İndir

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) Detayları

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Destan / Efsane
  • Dilekçe/Tutanak
  • Roman

Ayrıca Lise 10.sınıflar Türk Dili ve Edebiyatı 1.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak dil bilgisi ve şiir, beyt türleri kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır. etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 14 kere doğru, 10 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Türk Dili ve Edebiyatı 10.Sınıfalar 1.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.