Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar Detayları

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik


Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Hikâye
  • Şiir

Ayrıca Lise 11.sınıf TDE 1.dönem yazılı soruları; müfredata uygun mebsinavlari.com tarafından cevap anahtarlı olarak hazırlnamıştır

Edebî akımların doğuş sebeplerini anlama yeteneği.

Edebî akımların zaman içindeki gelişimini anlama yeteneği.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 11 kere doğru, 18 kere yanlış cevap verilmiş.

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise TDE 1.Dönem Yazılı Soruları - 11.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet