Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınavı 11.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf Detayları

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 15 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf Testini Çöz tıklayın. Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ELEKTRİK VE MANYETİZMA
    1. Manyetizma ve elektromanyatik indüklenme
    2. Manyetizma ve elektromanyatik indüklenme
    3. Transformatörler

Ayrıca Lise fizik dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; 11.sınıflar için mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır. etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınavı 11.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Fizik 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıf sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Fizik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet