Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf Detayları

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf 2 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf Testini Çöz tıklayın. Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Haber
  • Haber
  • Deneme

Ayrıca Edebiyat dersi 2.dönem sonu yazılı soruları; 10.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınavı 10.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf Testi İstatistikleri

Bu sınav 38 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 236 kere doğru, 195 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Edebiyat 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları - 10.Sınıf sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.