Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Detayları

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Mülakat
  • Eleştiri
  • Söylev
  • Gezi Yazısı

Ayrıca Lise edebiyat dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından 11.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 8 kere doğru, 12 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet