Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Coğrafya alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar Detayları

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ÇEVRE VE TOPLUM
    1. İNSANLARIN DOĞAL ÇEVREYİ KULLANMA BİÇİMLERİ VE SONUÇLARI

Ayrıca Lise coğrafya dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından 9.sınıflar için test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Coğrafya alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 5 kere doğru, 18 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Coğrafya 2.Dönem 2.Yazılı Soruları - 9.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Coğrafya dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.