Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Detayları

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 15 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DAVRANIŞ
    1. Boşaltım sistemi
    2. Davranış
    3. Dolaşım Sistemleri
    4. Solunum sistemi

Ayrıca Lise biyoloji dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; 11.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavı 11.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 11.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Biyoloji dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet